MALATYA’YI BU SİTEDE BİR ARAYA GETİRDİK « Yaşar Haber

SON DAKİKA

MALATYA’YI BU SİTEDE BİR ARAYA GETİRDİK

Malatya Gazeteciler Cemiyeti, Malatya’da yayın yapan basın kuruluşlarının tümünü kapsayan internet sitesini hizmete koydu.

Bu haber 15 Ocak 2020 - 15:38 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Malatya’da yerelde yayın yapan Televizyonlar, yerel Radyolar, yerel gazeteler, yerel internet siteleri, Dergiler ve basın kuruluşlarımızın canlı yayınları sitemizden izlenebilecek. Malatya’nın internet siteleri bir tık ile hemen okunabilecek ve yerel radyolarda dünyanın her yerinden rahatlıkla dinlenen site daha deneme yayınlarına başladığı günlerde bile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Malatya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyeleri başta olmak üzere önemli gördüğümüz resmi kurumların siteleri de Cemiyetin sayfasında yer almaktadır. Malatya’da yayınlanan Resmi ilanlar da Cemiyetin “Resmi İlanlar” adlı köşesinden izlenecek ve okunabilecek.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, http://www.malatyagazetecilercemiyeti.com/adresinden tüm Malatyalıların ve basın kuruluşlarının hizmetine sunulan Sitenin eksikliklerinin tamamlanarak tüm basın yayın kuruluşlarına yer vermek istediklerini belirterek “Gazeteciler teknolojinin gerisinde asla kalamaz. Cemiyet olarak görülen bir eksikliği çalışan gazetecilerimizle birlikte hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz. Daha birkaç günde çok olumlu tepkiler aldık, özellikle Dünyanın dört bir yanından mesaj atan hemşerilerimizin duyguları bizlere ne kadar da önemli bir iş yaptığımızı gösterdi. Sitemizde logoları yer almayan kuruluşlarımızı unutmuş olabiliriz, linklerini gönderirlerse siteye eklenir. Tüm basın kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz. Amacımız bir internet sitesi üzerinde tüm Malatya’yı kucaklamak istiyoruz” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyetinin internet sitesine http://www.malatyagazetecilercemiyeti.com/ ve www.malatyagazetecilercemiyeti.org adresinden ulaşabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.