Koca, “Ahmet Başkan Döneminde Malatya’nın Çehresi Değişti” « Yaşar Haber

SON DAKİKA

Koca, “Ahmet Başkan Döneminde Malatya’nın Çehresi Değişti”

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca: “İnkâr edemeyiz özellikle Ahmet başkanın döneminde Malatya’nın çevresi değişti, belediyecilik anlamında.” dedi.

Bu haber 21 Ocak 2020 - 13:07 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca: “İnkâr edemeyiz özellikle Ahmet başkanın döneminde Malatya’nın çevresi değişti, belediyecilik anlamında.” dedi.

mansetmalatya’dan Berkman Dulcan’a konuşan Koca: “Sayın Selahattin Gürkan geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Dedi ki ” 10 yılda yapılmayan hizmeti, 8 ayda yaptık” gibi bir cümle kullandı. Vatandaşın düşüncesi Ahmet Çakır döneminin yani kısada olsa Hacı Uğut Polat döneminin hiçe sayılmış gibi bir izlenim veriyor.” sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Koca, Ahmet Çakır’ın Malatya’nın çehresini değiştirdiğini iddia ederken devamında: “Selahattin Başkan seçimden sonra ekonomik imkânsızlıklara rağmen dediğim gibi ilçelerde köyde çalışmalar gerçekleştirdi” dedi.

Koca’nın “ekonomik imkansızlık” demesi Belediye’nin borcunu akıllara getirirken, Koca’nın açıklaması şöyle: “Yoğun çalışmayı örneklendirme anlamında 10 yıl yapılabilecek bir hizmeti biz 8 aya sığdırdık şeklinde konuştuğunu düşünüyorum ben. İnkâr edemeyiz özellikle Ahmet başkanın döneminde Malatya’nın çevresi değişti, belediyecilik anlamında. Selahattin Başkan seçimden sonra ekonomik imkânsızlıklara rağmen dediğim gibi ilçelerde köyde çalışmalar gerçekleştirdi.  Daha önce başlanan yollarda bir gayret gösterdi bir kısmını tamamladı. Mesela yüz akı caddesinin dikey çevre yoluna bağlantıları açısından. Kalan kısmın asfaltlanması konusunda gayret gösterdi. Bu anlamda 8 ayda 10 yıla yayılacak hizmeti yaptık anlamında söylemiştir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.