14 Şubat sevgililer gününde nikah kerameti… « Yaşar Haber

SON DAKİKA

14 Şubat sevgililer gününde nikah kerameti…

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, nikâh tarihlerini 14 Şubat Sevgililer Gününe denk getiren genç çiftlerin nikâh törenlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu.

Bu haber 15 Şubat 2020 - 10:03 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

BAŞKAN ÇINAR, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE GENÇ ÇİFTLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

“Aile Bağlarımız Ne Kadar Sağlam İse Toplumun Temeli De O Kadar Güçlüdür”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, nikâh tarihlerini 14 Şubat Sevgililer Gününe denk getiren genç çiftlerin nikâh törenlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu.

BAŞKAN ÇINAR, OZAN VE MAKBULE ÇİFTİNİN NİKÂHINI KIYDI

Yeşilyurt Belediyesi Evlendirme Dairesinde 14 Şubat Sevgililer Günü hareketliliği yaşanırken, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Ozan Özdemir ile Makbule Demir çiftinin nikâhını kıydı.

“AİLE ORTAMININ SAĞLAM TEMELDE OLMASI DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN ÖNEMLİ”

Büyük bir heyecan yaşayan Ozan ve Makbule çiftine ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Çınar, 14 Şubat gibi özel bir günün kendilerine şans getirmesini dileyerek, çiftlere evliliklerini sevgi ve saygı içerisinde yürütmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Evlilik cüzdanını Makbule Özdemir’e takdim eden Başkan Çınar, evliliğin özünün sevgi ve saygı olduğunu belirterek, karşılıklı anlayışın ömür boyu mutluluğun sırrı olduğunu söyledi. Ozan ile Makbule çiftine ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Çınar, “Hayatlarını birleştiren çiftlerimize sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz. Aile bağlarımız ne kadar güçlü ve sağlam ise toplumun temeli de o kadar güçlü demektir. Sağlam bir temel üzerinde yükselen aile değerlerinin ülkemiz ve devletimiz için büyük önem taşımaktadır. Toplumun birlik ve beraberliği hiç şüphe yok ki aile ortamında başlamaktadır.”  diye konuştu.

BAŞKAN ÇINAR, GENÇ ÇİFTLERE ‘BİR YASTIKTA’ HEDİYELERİNİ TAKDİM ETTİ

Başkan Çınar konuşmasından sonra genç çiftlere ‘Bir Yastıkta’ projesi kapsamında hazırlanan hediye paketinin yanı sıra 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle çiçek takdim etti.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ 24 NİKAH KIYDI…

Battalgazi Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Gününde evlenmek isteyen çiftlerin fazlalığı nedeniyle her 30 dakikada bir nikah kıydı. Bu özel günde Battalgazi Belediyesinde 24 çift evlilik birlikteliğine ‘Evet’ dedi.

Battalgazi Belediyesi nikah salonunda 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikah yoğunluğu yaşandı. Evlilik tarihlerinin daha özel olmasını isteyen çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Battalgazi Belediyesi Evlendirme Dairesine akın etti. Bu özel gün için aylar öncesinden randevu alan çiftler, kendilerine verilen saatte nikah salonunu mutluluklarına ortak olmak isteyen sevenleriyle doldurdu. Battalgazi Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 24 çift evlilik birlikteliğine ‘Evet’ dedi. Nikah kıymak isteyen çiftlerin fazlalığı nedeniyle neredeyse 30 dakikada bir nikah kıyıldı. Bu özel günde çiftlerin bazılarının nikahını Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sarıgül kıydı. Sarıgül, çiftlere mutluluklar dileyerek, evlilik hakkında tavsiyelerde bulundu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.