MGC BAŞKANI GÜNER’DEN ÇGC’YE ZİYARET « Yaşar Haber

SON DAKİKA

MGC BAŞKANI GÜNER’DEN ÇGC’YE ZİYARET

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Adana da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesislerini ziyaret etti.

Bu haber 18 Şubat 2020 - 14:48 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Adana da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesislerini ziyaret etti.

Haydar Karaduman’ın ölümü ile boşalan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına bir süre önce seçilen Vahap Güner, TSYD Asbaşkanı Kerim Hoşfikirer ile birlikte, geçen yıl protokol töreninde hazır bulunduğu Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve sosyal Tesislerini ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir’ ile görüştü. Malatya Gazeteciler Cemiyetine de benzer bir tesis kazandırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Vahap Güner, Başkan Esendemir ile dostluklarının uzun yıllar öncesine dayandığını belirterek, dayanışma içerisinde olduklarını söyledi. MGC Tüzüğünü ve Konut Projesini ÇGC’den aldıklarını ifade eden Güner, yeniden seçilen Başkanımıza hayırlı olsun dileklerini iletti.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir de, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner’in ziyaretinden memnun kaldığını belirterek, ”Haydar Karaduman’ın sağlığı yerinde iken Gazeteciler Cemiyetine tahsis edilen yerde Malatyalı meslektaşlarımızın da kısa zamanda güzel bir tesise kavuşmalarını umud ediyorum. ziyaretinden dolayı Vahap Güner başkanıma teşekkür ediyor, her zaman yüreklerimizin beraber çarptığını ifade etmek istiyorum. Malatya ile dostluğumuz yıllar öncesine dayanır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.