Yaşar Haber

SON DAKİKA

Bu haber 21 Şubat 2020 - 17:03 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın sorularını cevaplandıran Başkan Şerifoğulları su faturalarıyla ilgili canlı yayında müjde verdi.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, “Ben buradan müjdeyi vermek istiyorum. Mart Ayı meclis toplantısında 3 ay boyunca su faturalarının ücretsiz olacağının müjdesini vermek istiyoruz. Bir ayın bedeli Elazığ Belediyesi’ne 3 buçuk, 4 milyondur. Ama vatandaşımızın canı sağ olsun. Biz elimizden geleni yapacağız. Biz Elazığ Belediyesi olarak 3 ay su faturası borcu almayacağımızı buradan beyan edelim. Vatandaşlarımız en azından 3 ay boyunca su faturasıyla uğraşmazlar. Deprem gününden itibaren geçerli olacak. AKSA’dan da bu güzelliği bekliyoruz. Vatandaşlarımız her zaman devletimizin yanındanız. Bunun yanında da devletimizin bazı kurumlarının da vatandaşlarımıza bazı güzellikleri yapmalarını bekliyoruz” dedi.

“İNŞALLAH AKSA’DA DOĞALGAZ KONUSUNDA BUNU YAPAR”

Biz vatandaşlarımız hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak için buradayız. Vatandaşlarımızdan aldığımız destek onlara hizmet olarak hep geri döndü bundan sonra da geri dönecektir. Biz bu saatten sonra giderimiz çok fazla olmasına rağmen vatandaşlarımızın yanında olacağız. İnşallah AKSA’da doğalgaz konusunda bunu yapar. Vatandaşlarımız konteyner kentlerde kalana kadar bir şekilde biz vatandaşımızı sırtımızda taşıyacağız. Bir şekilde hep onların yanında olacağımızı söylüyoruz. Yanlarında da olacağız. Kartlı olan su sayaçları ile ilgili çalışma yaparız. O noktada imtina etmeyiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.