FENDOĞLU’NUN KANDİL MESAJI « Yaşar Haber

SON DAKİKA

FENDOĞLU’NUN KANDİL MESAJI

Bu haber 27 Şubat 2020 - 16:53 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Rahmet kapılarının açıldığı, üç ayların başlangıcı olan ‘Regaip Kandili’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol, manevi bir mevsim olan üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandil’inin ülkemiz ve insanlık adına hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Fendoğlu, “Mübarek üç aylara girmemizi müjdeleyen Regaip Kandil’inde böylesi müstesna bir gecede edeceğimiz duaların Milletimizin ve Tüm Türk İslam Âleminin birliğine ve beraberliğine vesile olmasını temenni ediyorum.

Kur’an ve oruç ayı olan Mübarek Ramazan-ı Şerif-in müjdecisi olan bu mübarek gece günahlardan arınmak için önemli bir fırsattır. Rabbim cümlemizi evvela mübarek Ramazan ayına, ardından da Kadir Gecesi’ne eriştirsin. Rabbim hem ülkemiz içinde hem de sınır dışında kahramanca mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Tüm sevdiklerimizle birlikte Üç ayların sonu olan Ramazan Bayramı’nın güzelliklerini yaşamayı nasip etsin.

Bu duygu ve düşüncelerle İslâm Âleminin Regaip Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek günde ve üç aylarda yapacağımız dua ve ibadetlerin kabul ve makbul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.