Yaşar Haber

SON DAKİKA

Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı ve Eski Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun , Yeni Malatyaspor Dünya Üzerinde ki Milyonlarca Malatya’lının ilk göz ağrısıdır. Ortak Paydasıdır. Başkan Malatyaspor Yok. Takımımıza Tüm Camia Olarak Sahip Çıkalım.

Bu haber 03 Mart 2020 - 13:02 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı ve Eski Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun , Son Günlerde kötü günler geçiren Yeni Malatyaspor’un etrafında tüm Malatya’lılar ve Yenim Malatyaspor Camiası olarak kenetlenmeliyiz dedi.

Başkan Hadi Dursun  yaptığı açıklamada , Süper Lig’de başka bir  Malatya takımımız yok. Başka bir Yeni Malatyaspor takımı yok. Hep birlikte Gerek Malatya’da olsun gerek tüm Türkiye ve Dünya’da yaşayan Malatya sevdalıları olarak kenetlenmeliyiz. Bizim tek sevdamız , tek ortak paydamız olan Yeni Malatyaspor’umuzun bu kötü günlerinde yanında olup bu takımı  hak ettiği yerde tutmalıyız.

Evet takımımız son haftalarda kötü sonuçlar almaktadır. Evet Yeni Malatyaspor  sahada gerekli skorları alamamakta hatta sahada hiçbir varlık gösterememektedir.   Malatya camiası şunu unutmasın.  Yönetimler , Kulüp Başkanları , teknik direktörler ,  futbolcular  çaycısından  odacısına hepsi gelir geçer fakat kalıcı olan Takımımızdır Yeni Malatyaspordur. Bu takıma gönül veren taraftarı ve camiasıdır.  Geçmişte biz bunu kötü örneği ile ilk göz ağrımız Malatyaspor’umuzla yaşadık.. Bakın Malatyaspor bugün amatör kümede mücadele veriyor.. Tarih tekerrürden ibarettir.  O gün nasıl Malatyaspor sahipsiz bırakıldı amatör lige düştü… Bugünde birlik ve beraberlik içerisinde olmayıp takıma sahip çıkmaz isek Yeni Malatyapor’da aynı sonla karşılaşabilir.

Başkan Hadi Dursun,  Her bir Malatya’lı takımına sahip çıksın bu takım kimsenin babasının malı değildir. Bu takım Dünyada yaşayan milyonlarca Malatya’lının takımıdır. Bu takımın asıl sahibi Malatya Camiasıdır.  Bizler geçmişte yönetimde yer alıp  2 lig’den 1. Lige oradan da   Yeni Malatyaspor’u Süper Lige çıkarma Şerefine  nail olduk. Bu takıma bulduğumuz sponsorlarla ekonomik destek sağladık.  Her bir Malatya’lının yapması gerekenleri el birliği ile yapmaya çalıştık. Bugün yönetimde olmasak ta bu takımın güzel günlerinde yanında olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanında olacağız. Kalan 10 Hafta’da bir de ertelenen Trabzonspor maçında tüm camia olarak birlik olalım bu takımı hak ettiği marka değeri olan Süper Ligde tutalım dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.