“BAŞARININ SIRRI  ÇOK ÇALIŞMAK DEĞİL” « Yaşar Haber

SON DAKİKA

“BAŞARININ SIRRI  ÇOK ÇALIŞMAK DEĞİL”

Marmara eğitim kurumu tarafından Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’e eğitime yaptığı yatırımlardan dolayı plaket verildi. Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük başarının sırrı sadece çok çalışmak ile değil bulunduğun köyüne, ilçene, şehrine ve ülkenin insanına yaptığın hizmetlerle olduğunu söyledi.

Bu haber 14 Mart 2020 - 15:53 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Sanat sokağında bulunan Çamlıca Restaurant’ta tüm çalışanları bir araya gelen Marmara Eğitim Kurumları yönetim kurulu başkanı Erdoğan Zelyurt, sosyal sorumluluk ülkede adından söz ettiren Vahap Küçük’e çalışanlar ile birlikte plaket vermek istediklerini söyledi.

Zelyurt, “ Bugün burada değerli büyüğümüz Vahap Küçük’ü ağırlamaktan onur duyuyoruz. Çalışanlarımızla birlikte bizleri buraya gelerek onurlandıran sayın Küçük’e ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Dünyada adından söz ettiren bir girişimcinin şehrimizde olması ve onu onurlandırmak da bizim görevimiz. Bugün Malatya’mızda maddi durumu iyi olamayan öğrencilerimize yapılan yardımlar takdire şayan bir durum. Bizde Vahap beyin istifade etmek istedik. Hemde yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür plaketi vermek istedik” ifadelerini kullandı.

“BAŞARININ SIRRI  ÇOK ÇALIŞMAK DEĞİL”

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’de, başarının sırrı sadece çok çalışmak ile değil bulunduğun köyüne, ilçene, şehrine ve ülkenin insanına yaptığın hizmetlerle olduğunu söyledi. Başkan Küçük, “Sadece çalışmak ile olmaz. Ne iş yaparsanız yapın, imkânlarınız olduğu zaman, imkân bulduğunuz zaman mutlaka çevrenize, yörenize, insanlara, mağdurlara da yardım edin” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Başkan Vahap Küçük’e plaket verildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.