Yaşar Haber

SON DAKİKA

Bu haber 18 Mart 2020 - 17:12 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Takımda yaşanılan sıkıntıların kendisiyle alakalı olmadığını ve artık kendisinin hedef olarak gösterilmemesini dile getiren Ufuk, “Ne yazık ki insaların hayatlarının söz konusu olduğu şu günlerde bile bizim kazancımız ve yaşam standartlarımıza takılmış olan insanlar var. Gerçekten bunu anlayamıyorum, neden?” dedi.

Arkadaşım, güzel kardeşim bende senin oralardan geldim. Yokluk nedir bilirim diye sözlerine devam eden Ufuk, “Geldiğim yeri hiç unutmadım, merak etme. Ben 10 yaşında başladım, gelecekte ne iş yapacağımı hayal etmeye. Bir yandan okulum bir yandan da antrenmanlarda geleceğim için başarılı olmak zorundaydım. Sana uzaktan çok kolay kazanılmış gibi görünen kısımlar, belki karşındaki insan için kolay olmamıştır. Yargılama, çünkü bilmiyorsun” diye konuştu.

Sana gelince kardeşim, bırak artık beni diye devam eden Ufuk, “Kendin hayatta ne yapabilirsin artık buna kafa yor. Eminim şu hayat şartlarında büyük zorluklar yaşıyorsun. Hak veriyorum, çokta üzülüyorum ama bunun sorumlusu ben değilim, bunu da bilmeni isterim. Şimdi sen gel benim yerimde ol ve gör, neler çekiyorum diyeceksin. Haklısın, işin zor. Anlayamam, yapamam belki ama ben kendi adıma geleceğim için çok kafa yordum ve çalıştım. 34 yaşındayım. Ne kadar daha futbolun içerisinde olurum bilmiyorum ama ben kendi adıma mutluyum kardeşim, hedeflerime ulaştım. Sen beni sevmiyor yada seviyor olabilirsin ama canın sağ olsun.  Ama sen benim dualarımdasın. Allah bana ne verdiyse 10 katını, 100 katını inşallah sana da versin” diye sözlerini tamamladı.

Bu arada Ufuk’un kime yada kimlere bunu söylediğine dair, herhangi bir açıklaması olmadı.

Kaynak /Spor44-Ahmet Polat

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.