Yaşar Haber

SON DAKİKA

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bir Milli Dayanışma örneği olan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiye’m kampanyasını desteklediklerini belirterek, “Gün birlik olma günü, gün hep beraber Türkiye olma vaktidir” dedi.
Ana Sayfa / Haberler / Gündem 04 Nisan 2020 14:16

Bu haber 04 Nisan 2020 - 15:15 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bir Milli Dayanışma örneği olan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiye’m kampanyasıyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Battalgazi teşkilatları olarak bu zor süreçte her zaman devletin yanında olmaya devam edeceklerini  söyledi
Allah’ın izniyle bu zorluğu başarıyla aşacağız
Mağdur olan dar gelirli vatandaşlara ilave destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya tüm Battalgazi halkını imkanları çerçevesinde destek olmaya davet eden Kahveci, “Battalgazi halkı her zaman devletinin yanında olmuştur. Bu zor zamanda da devletinin yanında olacağına inanıyorum. Bu kampanyanın bir çığ gibi büyümesi için de var gücümüzle çalışacağız. Türkiye’nin bu mücadeleden de güçlenerek çıkacağına inancımız tamdır. Milletçe nice badirelere göğüs gerdik. Şimdi de el ele, gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle bu zorluğu da başarıyla aşacağız” diye konuştu. Kahveci, bereket, kardeşlik ve dayanışmanın şehri Battalgazi’nin, yardımlaşmanın en güzel örneklerini yine göstereceğine inandığını belirterek “Tüm siyasi partilerin, iş dünyamızın, halkımızın ve hayırda yarışan dostlarımızın da bu kampanyaya destek olacaklarına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Malatya Net Haber/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.