Malatya Cuma günü saat 21’de balkonlarda olacak. « Yaşar Haber

SON DAKİKA

Malatya Cuma günü saat 21’de balkonlarda olacak.

10 Nisan Cuma günü Polis teşkilatının 175.kuruluş yıldönümü sebebiyle Malatya’da cuma günü  saat 21.00’da korona virüs salgını nedeniyle kutlamaların yerine tüm malatya balkonda alkış desteğiyle polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayacak.

Bu haber 09 Nisan 2020 - 20:45 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

10 Nisan Cuma günü Polis teşkilatının 175.kuruluş yıldönümü sebebiyle Malatya’da cuma günü  saat 21.00’da korona virüs salgını nedeniyle kutlamaların yerine tüm Malatya balkonda alkış desteğiyle polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayacak.

Malatya Valisi Aydın Baruş, “ 10 Nisan tüm polis teşkilatının kuruluş yıl dönümü, bu yılda emniyet teşkilatımız 175. Kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Çok köklü bir teşkilat ve kurulduğu günden bugüne kadar Türk milletinin huzuru ve güvenliği için canla başla mücadele eden, gece gündüz çalışan, mesai mefhumu gözetmeyen çok fedakâr bir teşkilat, emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyor, minnetlerimi sunuyorum.

Malatay Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,”10 Nisan Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. Yıl dönümü, daha güçlü, daha başarılı nice 175. Yıllar diliyorum. Yarın saat 21.00’da bütün vatandaşlarımızı balkonlara çıkarak bu özverili çalışmalarından dolayı Polislerimize alkışlı desteğe davet ediyorum. Polislerimizin haftalarını tekrar kutluyor, bütün polislerimizi tebrik ediyorum.Bu özverili çalışmalarından dolayı Emniyet Teşkilatımıza destek olmak için yarın saat 21.00’de alkışlarımızla destek vereceğiz” dedi.” şeklinde konuştu.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, “Teşkilatımızın kuruluşunun 175. Yıl dönümünde Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın gösterdikleri teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm teşkilatım ve görev başında olan arkadaşlarımın kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Şehitlerimize minnet ve şükranlarımı arz ederken, gazilerimize sağlıklı günler temenni ediyorum. Malatya halkına evinizde kalın sağlıklı kalın diyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.