4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira girmedi. « Yaşar Haber

SON DAKİKA

4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira girmedi.

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, katıldığı bir Instagram canlı yayınında 4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira bile girmediğini söyledi.

Bu haber 22 Nisan 2020 - 18:51 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, katıldığı bir Instagram canlı yayınında 4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira bile girmediğini söyledi.

İşte Torunoğulları’nın yaptığı açıklamalar:

“Federasyon 5. ayda karar versin, 6. ayda ligin başlaması gerekiyor. Bu kadar uzun süre ara verildiği zaman ‘gitmek isteyene gidebilirsiniz’ dedik, sıkıntı yaratmadık. En azından ailesiyle beraber olması psikolojileri açısından iyi olacağı için gönderdik. Şimdi hoca çağırırsa hepsi geri gelecekler.”

4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira bile girmediğini söyleyen Erdal Torunoğulları, “Bu gerçekleri oyunculara anlatıyoruz. Olumsuz geri dönüş almadık. Bize yardımcı olacaklar. Süreci bekliyorlar.Biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugünkü gerçeği, bugünkü durumu taraftarlarımız da kabullenmeli. Durum gerçekten vahim. Bu süreç herkesi etkiliyor. Büyük bir mali kayıp var. Kaç aydır yayıncı kuruluş bile ödeme yapmıyor. Kimlerin ne yapacağını kestiremiyoruz. Bütçemizi belirleyebilirsek en iyisini yapacağız. Bu konuda başkanımız arkamızdadır. Yetki vermiştir. Yönetim kurulumuz ile hep beraber iyi şeyler yapmak istiyoruz. Büyük isimler artık çok zor. “

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.