Malatya’nın 4 ilçesine yeni kaymakam atandı. « Yaşar Haber

SON DAKİKA

Malatya’nın 4 ilçesine yeni kaymakam atandı.

5 Mayıs 2020 tarihli 31118 sayılı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla çıkan Resmi Gazete’de atama ve görevden alma kararnameleri yayımlandı. Buna göre Adli Tıp Kurumu Sekizinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bora Özdemir görevlendirilirken kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren kaymakam adaylarından da Malatya’nın ilçelerinden Arapgir, Darende, Doğanşehir ve Akçadağ’a atama yapıldı

Bu haber 06 Mayıs 2020 - 2:27 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

5 Mayıs 2020 tarihli 31118 sayılı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla çıkan Resmi Gazete’de atama ve görevden alma kararnameleri yayımlandı. Buna göre Adli Tıp Kurumu Sekizinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bora Özdemir görevlendirilirken kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren kaymakam adaylarından da Malatya’nın ilçelerinden Arapgir, Darende, Doğanşehir ve Akçadağ’a atama yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla çıkan 5 Mayıs 2020 tarihli 31118 sayılı Resmi Gazete’de atama ve görevden alma kararnameleri yayımlandı. Söz konusu kararname ile Adli Tıp Kurumu Sekizinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 38 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bora Özdemir görevlendirilmiştir.

Kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren kaymakam adaylarından ;Malaya Arapgir Kaymakamlığına Manisa Valiliği Kaymakam Adayı Mustafa Dilekli, Malatya Darende Kaymakamlığına Gaziantep Valiliği Kaymakam Adayı Malik Çalışır, Malatya Doğanşehir Kaymakamlığına Diyarbakır Valiliği Kaymakam Adayı Halil İbrahim Köroğlu, Malatya Akçadağ Kaymakamlığına Malatya Valiliği Kaymakam Adayı Hulisi Teke 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’ üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.